Działalność

Arpav Equestrian Company prowadzi bardzo wszechstronną działalność w zakresie usług związanych z jeździectwem. Działa na rynku od 1992 roku. Wiedzą i doświadczeniem wspiera wszystkie gałęzie i branże jeździectwa.

Naszą wiedzą i doświadczeniem wspieramy wszystkie gałęzie i branże tego sportu i cudownego sposobu na życie.Zajmujemy się importem i exportem oraz dystrybucją produktów dla jeźdźców i koni. Zaopatruje hurtownie i sklepy jeździeckie, hurtownie weterynaryjne, podkuwaczy i lekarzy weterynarii. Prowadzi również salon firmowy i sprzedaż wysyłkową dla klientów detalicznych. Bardzo ważnym punktem w działalności Arpav jest rozwój polskiego jeździectwa dlatego od lat działa aktywnie na rzecz promocji młodych i obiecujących zawodników w konkurencji ujeżdżenia , skoków i WKKW.


Sprzedaż hurtowa
Posiadamy w swojej ofercie produkty wiodących światowych marek, takich jak Stubben, Leovet, Horka, Vetripharm, RWL i wiele innych. Polecamy siodła, sprzęt jeździecki, akcesoria, preparaty odnowy biologicznej, suplementy diety dla koni w korzystnych cenach. Zapraszamy do współpracy sklepy jeździeckie, lekarzy weterynarii, lecznice weterynaryjne...
Skontaktuj się z nami

Sprzedaż detaliczna
Zapraszamy klientów indywidualnych do naszego salonu sprzedaży detalicznej oraz do sklepu internetowego www.arpav.pl/sklep/ W ofercie znajduje się bardzo szeroka gama artykułów dla jeźdźca i konia. Zawsze fachowe doradztwo i profesjonalna obsługa. Ciekawe promocje.

Produkcja
Znając potrzeby najbardziej wymagających jeźdźców i właścicieli koni i z wykorzystaniem autorskich technologii wytwarzamy wysokiej jakości produkty dla koni, jeźdźców, kowali, zawodników i trenerów. Zapraszamy do współpracy. Nasze marki to : Escapade , HQS , AF , OzonHorse 
Zobacz szczegóły

Usługi i produkty dla kowali
W konsultacji z ekspertami kowalstwa stworzyliśmy Arpav Farriers. Naszą ofertę kierujemy do profesjonalnych kowali z całej Polski. Polecamy najlepsze rozwiązania, sprawdzone produkty, wysoką jakość i dobre warunki współpracy. Aby stale podnosić kwalifikacje kowali, organizujemy systematyczne szkolenia i zawody w kuciu.
Dowiedz się więcej


IMG_1461.JPG  IMG_1457.JPG  IMG_1458.JPG  IMG_1460.JPG  IMG_0832.JPG  DSC_0017.JPG  qulumbus1.jpg  Gracja MP.jpg

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x