Katarzyna Skrzyńska

Biografia

Biografia

 Katarzyna Skrzyńskan ur 1986 r
 Katarzyna Skrzyńska  ur  1986 – 06 – 03

Przygodę z jeździectwem rozpoczyna dość późno – na studiach jako dorosła już dziewczyna ale dość intensywnie. Pierwsze kroki stawia w OKJ Tabun – pierwszy koń Holly Song. W roku 2011 rozpoczyna współpracę z trenerem Marcinem Tomporowskim na klaczy Unique Lady. Treningi owocują startami w zawodach skokowych na poziomie klasy L i P.  Kolejny rok to przerwa macierzyńska – na świat przychodzi synek Kasi. Do jazdy konnej wraca w 2014 roku , szybko dochodząc do startów na poziomie klasy N. W 2016 roku – przychodzi na świat drugie dziecko – synek.


Plany :


2017 roku powrót do regularnych startów w zawodach na dwóch koniach oraz rozwój własnego ośrodka jeździeckiego : Stajnia Borcz.


Konie


Unique Lady ; rasa holsztyńska ur 2004

Hola Hop , Sp ; ur 2011


Trener :


Marcin Tomporowski


Osiągnięcia


Starty w zawodach rangi regionalnej do kl.N – z dobrymi wynikami

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x