Dominika Żygowska

Biografia

Biografia

 Pasjonatka dyscypliny ujeżdżenie , którą z powodzeniem uprawia od 2009 roku. Obecnie zawodniczka ma w treningu dwa stosunkowo młode konie - startują w konkursach na poziomie klasy N
 
Dominika Żygowska, ur 24-12-1994 r.


Historia

Niezapomniany Ośrodek Jeździecki „Pegaz” Dziemiany i przejażdżki na kucach w nagrodę za dobre zachowanie od rodziców :) Następnie w 2007 roku pierwszy koń, brązowa odznaka oraz  stopniowe ukierunkowanie na dyscyplinę ujeżdżenia, a od roku 2009 pierwsze kroki i starty na czworobokach.


Osiągnięcia

II Klasa sportowa w ujeżdżeniu

Wicemistrzostwo drużynowe Akademickich Mistrzostw Polski 2016

Starty w zawodach rangi regionalnej i ogólnopolskiej, wielokrotne podium w zawodach klasy L,P,N oraz dobre  wyniki w klasie C.

Trener

Agata Lenartowicz


Plany :

Akademickie Mistrzostwa Polski 2017 oraz starty w C klasie z dwoma podstawowymi końmi!


Konie :

Ballantines old.  2009 x Burberry

Summer Hit han. 2009 x Sandro Hit

 

Zainteresowania :

Studentka prawa, a poza głównym- jeździectwem, piłka nożna oraz motoryzacja :)

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x