Piotr Kowalczyk

Biografia

Biografia

 Pior Kowalczyk ur w 1999 roku - Zawodnik KJ Arpav. Od 2015r. bierze udział z zawodach regionalnych oraz towarzyskich. Obecnie startuje na koniu Promyk startując w konkursach LL i L w skokach. Aktualnie jest trenowany przez Sandrę Szumlas.

Biografia

Rocznik: 1999r.

Zawodnik KJ Arpav. Od 2015r. bierze udział z zawodach regionalnych oraz towarzyskich. Obecnie startuje na koniu Promyk startując w konkursach LL i L w skokach. Aktualnie jest trenowany przez Sandrę Szumlas.


Historia

Przygodę z końmi i jeździectwem rozpoczął jako 11 latek w niedużej stajni niedaleko swojego domu. Po czterech latach trafił do swojej obecnej trenerki Sandry Szumlas. Na 16 urodziny dostał od rodziców swojego pierwszego konia wałacha Promyk który okazał się być wymagającym koniem. Razem z Promykiem w 2015 roku wzięli udział w swoich pierwszych zawodach skokowych. W 2016 roku zdał srebrną odznakę jeździecką.


Osiągnięcia sportowe :

1 msc. w klasyfikacji ogólnej w Średniej Rundzie Baltic Cup

Liczne starty i wygrane w zawodach towarzyskich i regionalnych

 

Konie sportowe:

Promyk- właściciel- Piotr Kowalczyk

m. Pochodnia, o. Golden Boy/Grando

ur.2003

starty: klasa L

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x