O Klubie


Arpav Equestrian Team to grupa utalentowanych , ambitnych zawodników z Polski i Europy wszystkich dyscyplin jeździeckich. Arpav wspiera ich sukcesy i rozwój!


W 2015 roku powołaliśmy do życia Fundację której celem jest promocja i wspieranie rozwoju sportu jeździeckiego oraz rekreacji konnej i hipoterapii.


Fundacja powołała do życia Klub Jeździecki Arpav - zrzeszający zawodników uprawiających jeździectwo.

Klub Jeździecki ARPAV - członkowie 
( wg daty wstąpienia do KJ Arpav )
    Rok 2015

190 x 228 KP.JPG   Żygowska Zuzia.jpg   Żygowska Dominika.jpg    Żygowski Mikołaj.jpg    

Skrzyńska Katarzyna.jpg    Tomporowski Marcin.jpg

    2016 Rok

Zawadowicz Zuzanna.jpg    190 x 200.jpg   190 x 228.jpg   Szumlas Sandra.jpg    Poleszak Dagmara.jpg    Wiśniewska Joanna.jpg

    2017 Rok

Hałeła Klaudia.jpg    Bilicka Julia.jpg












W skład Arpav Team wchodzą obecnie:


Arpav Equestrian Team prowadzi szkolenia, konsultacje, treningi. Szkolimy jeźdźców i konie, które osiągają najlepsze wyniki.

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x