Aktualności

Ozonrelive - nowa linia kosmetyków z OZONEM

 Kosmetyki z OZONEM

Autor:arpav|Data publikacji:2016-06-05

 Cudowne właściwości tlenu wszystkim są dobrze znane. Życiodajny gaz znajdujący się w kosmetykach marki OZONRELIVE - nadaj im niezwykłe działanie. W ofercie znajdziecie ozonowane oliwki , serum i krem do twarzy, szampon , pastę do zębów , żel do higieny intymnej .... zapraszamy do zapoznania się z kosmetykami 

Arpav - CSIO Sopot - Stoisko Firmowe

 Arpav CSIO Sopot - Stoisko Firmowe

Autor:arpav|Data publikacji:2016-05-06

 Zapraszamy do naszego stoiska firmowego ARPAV podczas CSIO Sopot. Prezentacja najnowszego systemu OzonHorse - ozonowa rehabilitacja / terapia koni. Stubben Polska Leovet Polska ....i wiele innych bardzo ciekawych produktów ...

Konie na sprzedaż

Doradzając kupno konia, bierzemy pod uwagę idealne dostosowanie jego potrzeb i możliwości do potrzeb i możliwości jeźdźca. Możliwość treningu koni (młodych i zaawansowanych) w prywatnym ośrodku jeździeckim Arpav Team.

Konsultacje i treningi

Indywidualny trening konia i jeźdźca prowadzą: Małgorzata Hałeła - Pawłowska - treningi i konsultacje ujeżdżeniowe; Artur Pawłowski - treningi i konsultacje skokowe.

Follow us

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.
Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie
x